SEMBOLİN KONSEPT

 

 

NEREDE ?

 

Ege’de saklı kalmış, doğal bir cennet düşünün! 13. yy’dan beri gelişmekte olan, bir dönem Ege kıyılarına başkentlik etmiş; doğası, bitkisi, havası ve insanıyla bambaşka bir yer.

Birgi.

Ulu Cami ve Çakırağa Konağı gibi tarihî yapılarıyla meşhur, 2012'de UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer alma ayrıcalığına sahip.

Coğrafyası da pek özel olan Birgi, Bozdağ’ın güneye bakan yamaçlarında, Ödemiş Ovası'yla yan yana olan pek şirin bir köy. Birgi merkeze 1, ilçe merkezine 5 dakika mesafede.

Her şeye, her yere yakın.

En çok da düşlerinizdeki yaşama.

 

 

 

 

 

 

PRESTİJİN SEMBOLÜ

 

Prestij, tercihlerindir.

Yıllardır düşlediğiniz yaşam bir Ege yakınlıkta. Dünyanın en şirin köylerinden birinde. Huzur ve mutluluğun merkezinde. Tüm bunların yanında özel güvenlikli bir site içerisinde. Baştan sona elit bir yaşam tüm detaylarıyla planlanıp konforuna sunulmuş. Senin için her şey düşünülmüş. Kalitesi aklında, huzuru kalbinde bir yaşam.

Örnek değil sembol.

Daire değil villa.

Eşin, dostun, arkadaşların için.

Çocukların için.

Sembolin Birgi, yeni yaşamındaki prestijin için.

 

 

 

 

 

LÜKSÜN SEMBOLÜ

 

Lüks, imajındır.

Sana özel havuz! İstediğin zaman girip çıkabileceğin, temiz ve geniş. İstersen gündüz barbekü istersen gece yıldızlar ile romantizm. Sevdiklerinle birlikte minik bir tatil. Mavi bir ferahlık, eşsiz bir güzellik. Sonra 280 m² dubleks! İki yüz seksen metrekare! Civarda daha büyüğü yok. Daha estetiği yok. Daha güvenlisi yok. En sevdiğin dostlarını veya iş yerinden arkadaşlarını davet et! Onlara yaşadığın yeri göster. Onlara sahip olduğun ayrıcalığı.

Ve doğanın içinde olmalı insan. Doğayla tamamlamalı yaşamını. Lüks o zaman lüks! Şimdi hazır ol! Villaya ait 400 m² bahçe de senin! Neredeyse yarım dönüm! Ne görülmüş ne duyulmuş. Eşi benzeri yok. Geniş, ferah, konforlu ve keyifli.

Tüm bu lüksün getirdiği ayrıcalıklar senin, ailenin ve sevdiklerinin.

Sembolin Birgi, yeni yaşamın için aradığın lüks.

 

 

 

 

ESTETİĞİN SEMBOLÜ

 

Estetik, hissettiğindir.

Göze hitap eden gönülde yaşar. Sembolin Birgi’nin yatay mimarisi hem Birgi’nin coğrafi yapısına hem yaşam biçimine uygun. Doğayla barışık. Göz kamaştıran kusursuzluğu ise tamamen sana özel. Ve tüm bu güzellikler Birgi’nin kendisinden ilham alınarak tasarlandı. Modern Avrupai tasarım otantik Birgi Konaklarının muhteşem aurasıyla buluştu.

Dışı gibi içi de başka güzel. Her noktası 1. sınıf kalite malzemeden. Hepsi TSE onaylı ve temiz işçilikle bezenmiş.

Tüm bu estetiğin getirdiği yaşam kalitesi senin, ailenin ve sevdiklerinin.

Sembolin Birgi, yeni yaşamın için aradığın estetik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÜVENİN SEMBOLÜ

 

Güven, huzurdur.

Evi yuvan yapan nedir? Güvenli oluşu. Hayatın tadını çıkarman için kafanın rahat olması gerekli. Bunun için sitede 7/24 güvenlik kamerası var. Seni koruyor. Aileni. Çocuklarını. Onların güvenliğinden bizzat sorumlu. Ve site girişinde özel güvenlik var. Tek bir kapı. Tek yerden giriş ve çıkış. Kontrollü ve izleniyor. İzinle, izninle girilebilen bir dünya burası.

Depreme dayanıklılık en üst düzey! Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yönetmeliğinden onaylı. Yürürlükteki imar kanununa istinaden büyükşehir ve ilçe belediyesi yönetmeliklerine uygunluğu tam.

Tüm bu güvenin getirdiği huzur senin, ailenin ve sevdiklerinin.

Sembolin Birgi, yeni yaşamın için aradığın güven.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YATIRIMIN SEMBOLÜ

 

Yatırım, vizyondur.

Sembolin Birgi, bu bölgedeki ilk büyük proje. En kapsamlısı. En ayrıcalıklısı. En güvenlisi. Yaşamak ve paylaşmak isteyeceğiniz bir deneyim. Sessiz ve sakin. İsteyene yazlık, isteyene hafta sonu kaçmalık. En çok da yaşamak isteyene özel, değerlenen bir yer.

Sen bu premium yaşamın tadını çıkarırken bırak evin değerlensin. Birgi’yle birlikte büyüsün, talep edilsin. Turizm, tanıtım ve festivallerle birlikte popülerliği artsın! Burası, geleceğin en çok kazanç getirecek noktalarından birisi.

Senin için, ailen için, çocukların için.

Sembolin Birgi, yeni yaşamın için aradığın yatırım.

 

 

 

 

 

 

 

 

YAŞAMIN SEMBOLÜ

 

Yaşam, mutluluktur.

Bu projeye Sembolin dememizin bir nedeni var: Duyularla ifade edilemeyeni herkese anlatabilen bir oluşum var! Lüksü, estetiği, güveni, yatırımı ve prestiji ile her şeyi somutlaştıran bir deneyim var. Rüya gibi ama gerçek bir yaşam! Bunu sembolize eden bir tasarım ve işçilik harikası. Apartman değil. Daire değil. Kutu gibi odalar yok. Genişlik ve ferahlık var. Özel havuz var. 7/24 huzur var. Potansiyel yatırım var. Kalite var. Sözün özü, mutluluk var.

Ve doğanın içinde.

Bu yüzden yaşamın sembolü.

Sembolin Birgi, bu yüzden aradığın yeni yaşam.